Version: 8.26.0Navigation überspringen
209.000 €
2 Zimmer  •  48 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
209000 €
4.354 €/m²
2 Zimmer  •  48 m²

Wohnung 48m2 zum Kauf - Zadar, Plovanija - Vidikovac

Plovanija, novogradnja, objekt sa ukupno 8 stambenih jedinica; prizemlje sa dva stana, 1. i 2. kat s tri stambene jedinice, po jedan jednosoban stan i dva manja trosobna stana. Na prodaju je stan u prizemlju oznake S2 koji se sastoji od jedne spavace sobe, kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom te terase, ukupno 37,55 m2, te vrta povrsine 40 m2, korisne vrijednosti po koef 0.1 4 m2 i dva parkirna mjesta. Etazna jedinica stana S2 sa pripadcima ce imati ukupno 47,95 m2. Klima, podno grijanje u svim prostorijama. Zgrada ce biti upisana na firmu te kupac ne placa porez na promet nekretnina. Planirano useljenje je do ljeta 2026. godine. Ispred zgrade ce prema prostornom planu biti veliki javni park povrsine 5000 m2 sa igralistem koji je upisan u gradevinsku dozvolu. Vise informacija na upit.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2025
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
209000 €
4.354,17 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Ulica Ive KerdicaPlovanija - Vidikovac

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?