Version: 8.26.0Navigation überspringen
93.000 €
2 Zimmer  •  225 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
93000 €
413 €/m²
2 Zimmer  •  225 m²

Haus 225m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Brod Moravice

Prodaje se kuca u Gorskom Kotaru u mjestu Brod Moravice. Kuca ukupne povrsine 225 m2 sastoji se od tri etaze. Na prvoj etazi nalaze se dvije prostrane konobe. Na drugoj etazi u prizemlju nalazi se stan povrsine 75 m2 koji je adaptiran, a treca etaza je potkrovlje koje je se moze uz odredena ulaganja urediti u dodatne spavace sobe ili prostorije za zeljenu namjenu. Na okucnici od 1000 m2 nalazi se pomocni objekt i garaza. U kuci su postavljene nove instalacije struje i vode, parketi su uredeni, postavljena je betonska ploca izmedu katova, fasada je obnovljena te je postavljena izolacija staklenom vunom, krov je u dobrom stanju.

Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji koja je okruzena prirodom idealna za odmor ili investiciju u vidu turistickog najma.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
93000 €
413,33 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Brod Moravice
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Omnis Nekretnine d.o.oDein Kontakt
Online-ID: 257IN45QJMZH
Referenznummer: 17973128_11