Version: 8.26.0Navigation überspringen
255.000 €
3 Zimmer  •  137 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
255000 €
1.861 €/m²
3 Zimmer  •  137 m²

Haus 137m2 zum Kauf - Sesvete, Staro Brestje

Sesvetski Kraljevec, obiteljska kuca od 137m2 stambene povrsine sa velikom okucnicom od 1003m2.

Sastoji se od:

- etaza (prizemlje): natkrivene terase, ulaznog hodnika, open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, spavace sobe, kupaonice s tusem, odvojenog toaleta, smocnice.
- etaza (1.kat): tri spavace sobe, kupaonice s tusem i toaletom.
U dvoristu kuce nalazi se vise objekata koji su legalirzirani a prije su se koristili za uzgajanje zivotinja. Odlicna prilika za vise stambenog prostora uz malo ulaganja.

Na kuci je 2020. godine postavljen novi krov te je instalirano centralno etazno plinsko grijanje.

Nalazi se na mirnoj lokaciji svega par minuta hoda od javnog prijevoza, te je odlicno povezana s gradom, odlicno osvjetljena zbog orijentacije te zbog svojih velikih prozora sa puno dnevnog svijetla...

Blizina javnog prijevoza, skole, vrtica, parkova, trgovina, ljekarni te ostalih sadrzaja potrebnih za zivot.

Ostale informacije na upit.

Agencijska provizija 2% + PDV.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2000
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
255000 €
1.861,31 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Staro Brestje
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
TOP-SHOP agencija za promet nekretnineDein Kontakt
Online-ID: 257G7LB1ZGMZ
Referenznummer: 19243186_1