Version: 8.26.0Navigation überspringen
585.000 €
5 Zimmer  •  107 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
585000 €
5.467 €/m²
5 Zimmer  •  107 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 107m2 zum Kauf - Umag, Centar, Luka, Finida

www.biliskov.comID 15828
Zelite li uzivati u luksuzu i udobnosti pametnog doma uz prekrasan pogled na more?Prodajemo atraktivne apartmane u Umagu, u vili sa 6 apartmana, koji su smjestenipo dva na svakoj etazi. Apartmani se nalaze na atraktivnoj lokaciji uz obalu, sa plazomu blizini, udaljeni 2,5 km od centra Umaga.Nasi apartmani nude sve sto vam je potrebno za savrsen odmor ili stalni boravak na moru:-Miran kraj pored uredene plaze;-Planirana izgradnja marine u uvali sa uredenom plazom, sto ce jos vise podici cijenuvase investicije;-Mogucnost podjele stana na dvije stambene jedinice;-Vrhunski komfor i luksuz, idealan za opustanje i uzivanje.Svaki od apartmana pruza pogodnosti koje omogucuju uzivanje u vrhunskom komforu i luksuzu:-Pametni sustavi: opremljeni najnovijom tehnologijom pametnog doma koja ukljucujeautomatizaciju rasvjete, grijanja, hladenja i sigurnosnih sustava;-Prostranost: apartman ima prostrane sobe, modernu kuhinju, elegantno uredenekupaonice i veliki balkon s pogledom na more;-Energetska ucinkovitost: pametni sustavi omogucuju optimizaciju potrosnje energije,cime se smanjuju troskovi i cuva okolis;-Dodatne pogodnosti: u sklopu apartmana dostupni su bazen, parking, punjaci zaelektricna vozila, terase i vrt za uzivanje u toplim ljetnim nocima.mag - RozacUredena plaza
APARTMAN BR. 4: 106,49m2 + parkirno mjestoCijena bez PDV: 585.000,00 EUR na rate ili 525.000,00 EUR za avans uplateOsim ovoga apartmana, u ponudi imamo jos pet apartmana povrsine od 120,75 do 181 m2. Uovoj fazi izgradnje moguce je spajati apartmane, mijenjati unutarnji raspored prostorija, biratimaterijale uredenja itd.Planirani zavrsetak gradnje je srpanj 2027. godine.