Version: 8.26.0Navigation überspringen
4.000.000 €
4 Zimmer  •  662 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
4000000 €
6.042 €/m²
4 Zimmer  •  662 m²

Haus 662m2 zum Kauf - Istria, Kastelir-Labinci

Nedaleko od Poreca u mjestu Kastelir - Labinci nalazi se ova jedinstvena vila s panoramskim pogledom.Vrhunski dizajn, sadrzaj i kvaliteta cine vilu jedinstvenom. Prostire se na 3 etaze: suteren, prizemlje i prvi kat, gdje se lako mozete kretati uz ugradeni lift ili stubiste.Suteren: velika prostrana garaza sa 3 parkirna mjesta, spremiste, 2 tehnicke prostorije, praonica rublja, wc, wellness soba sa jacuzzijem i saunom, vinski podrum za druzenje.Prizemlje: glavni ulazni prostor, gostinjski wc, garderoba, kuhinja s ostavom, open space blagovaonica i dnevni boravak iz kojeg se izlazi na natkrivenu terasu, suncaliste i preljevni bazen povrsine 67,04m2 te sauna.Kat: 2 master spavace sobe sa svojim kupaonicama i garderobama i 2 spavace sobe sa svojim kupaonicama. Svaka soba ima izlaz na natkrivenu terasu s koje se pruza nevjerojatan pogled na more.Uz vilu dolazi i katalog namjestaja koji mozete izabrati u salonu luksuznog namjestaja u Porecu.Za vise informacija stojimo vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 539189

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
4000000 €
6.042,30 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
LabinciKastelir-Labinci (52464)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25NBCYBC9ANM
Referenznummer: 15810549_16