Version: 8.26.0Navigation überspringen
70.000 €
4 Zimmer  •  120 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
70000 €
583 €/m²
4 Zimmer  •  120 m²

Haus 120m2 zum Kauf - Lika-Senj, Otocac

GORICI ( Otocac )- Vikendica/kuca za stanovanje
Na prodaju vikendica/kuca 120 m2 za stanovanje u prirodnom okruzenju, idealna za obitelj ili turizam.
Objekt se sastoji od:

razizemlja s kuhinjom, dnevnim boravkom i kupatilom

iz dnevnog boravka prekrasan pogled na sumu i zelenilo, obilje dnevnog svjetla

unutarnje stepenice vode na kat: jedna uredena spavaca soba + velika roh-bau soba

u potkrovlju predvidena galerija poveziva s roh-bau sobom

Dodatno:

pomocna zgrada (20 m)

okucnica 1.137 m

garaza 20 m2

struja prikljucena, septicka jama (velika drenazna), sterna za vodu

prikljucak za vodu 5 m od kuce (besplatno koristenje zbog prava prolaza cjevovoda preko parcele)

kuca i pomocni objekt legalizirani, u tijeku ishodovanje uporabne dozvole

Prednosti lokacije:
- mir i priroda idealno za ljubitelje zelenila, cistog zraka i snijega zimi
- turisticki potencijal (blizina Kutereva, Krasna, te preko Krasna do mora Sveti Juraj)
- pogodno za planinare, rekreativce i lovce
Vlasnistvo: uredno 1/1, bez tereta

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2010
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
70000 €
583,33 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Otocac
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Lika Real EstateDein Kontakt
Online-ID: 25BBKAIJJAIM
Referenznummer: 19308023_6