Zadar, Policnik, na svega desetak minuta voznje od Zadra, u mirnom mjestu Policnik, nalazi se kuca u zavrsnoj fazi gradnje koja spaja potencijal modernog zivota s mirom prirodnog okruzenja.Smjestena na velikom zemljistu povrsine 1.022 m², ova nekretnina predstavlja odlicnu priliku za one koji zele prilagoditi unutrasnjost buduceg doma vlastitim zeljama. Kuca se prostire na dvije etaze s ukupno 275 m² prostora, ukljucujuci pet spavacih soba i dvije kupaonice, sto je cini idealnom za vecu obitelj ili one koji jednostavno zele vise prostora i komfora.Posebnu vrijednost daje pomocna zgrada od 40 m², koju je moguce prenamijeniti u radni prostor, garazu ili gostinjski apartman. Uz sve to, predviden je i bazen dimenzija 8x4 metra - savrsen za ljetna opustanja u privatnosti vlastite okucnice. Kuca ce biti dovrsena do roh bau faze, sto kupcu ostavlja slobodu uredenja interijera u skladu s vlastitim stilom.Ova nekretnina pruza savrsen spoj blizine grada i mira ruralnog ambijenta, a svi potrebni sadrzaji nalaze se u blizini.Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 861563
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
280000 €280.000 €
1.018,18 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.