Version: 8.26.0Navigation überspringen
158.220 €
1 Zimmer  •  66 m²
Immowelt logo

Studio zum Kauf
158220 €
2.397 €/m²
1 Zimmer  •  66 m²

Wohnung 66m2 zum Kauf - Varazdin, Novi Marof

Prodaje se stan u roh-bau fazi u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 14 stanova, rasporedenih na tri kata, smjestene u samom centru Novog Marofa.

Ukupna povrsina stana iznosi 66 m2 sa spremistem povrsine 9,45 m2 i natkrivenim balkonom od 5,41 m2.

Stan se sastoji od:

- hodnika
- prostranog open space dnevnog prostora (kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak) ukupne povrsine 32 m2 s izlazom na balkon
- kupaonice
- spavace sobe povrsine 9,93 m2

Karakteristike i oprema:

- energetski certifikat A+
- vanjska toplinska izolacija 15 cm
- vrhunska PVC stolarija
- plinsko centralno grijanje
- podno grijanje u kupaonici
- klima uredaj
- video portafon

Nekretnina se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih vaznih sadrzaja: skola, vrtica, trgovina, sportskih objekata, zdravstvenih ustanova i ostalih usluga potrebnih za ugodan i kvalitetan zivot.

Parking mjesto dostupno u dvoristu zgrade!

Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za rjesavanje stambenog pitanja ili kao investicija.

Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite na

Sarah +385 95 348 1686

sarah.hrvojic@c21.hr

Ulica Brace Radic 53, 42 000 Varazdin

Grundrisse

Grundrisse
1 / 2

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2026
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
158220 €
2.397,27 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.