Version: 8.26.0Navigation überspringen
174.057 €
1 Zimmer  •  44 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Studio zum Kauf
174057 €
3.956 €/m²
1 Zimmer  •  44 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 44m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Makarska

Otkrijte izniman jednosoban stan u novogradnji, Makarska. Ovaj moderni stan na 2. katu, povrsine 44.63 m2, spaja suvremeni dizajn, funkcionalnost i udobnost. Idealan je za zivot ili investiciju na Jadranu, nudeci ugodan ambijent s iskoristenjem prostora i prirodnog svjetla.Stan se sastoji od spavace sobe, kupaonice te otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom. Posebnost su balkon i loggia, savrseni za opustanje uz predivan pogled. Zgrada je opremljena liftom za jednostavan pristup, naglasavajuci luksuzan zivotni stil.Novogradnja jamci visoke standarde gradnje i energetsku ucinkovitost. Lokacija nudi mir i privatnost, uz brzi pristup plazama i sadrzajima Makarske. Idealan za pojedince, parove ili turisticki najam, ovaj stan obecava vrhunski zivotni stil na jednoj od najpozeljnijih lokacija. Ne propustite.... Vise na eurovilla.hr, ID: 238660

Merkmale

  • 2. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
174057 €
3.955,84 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Veliko BrdoMakarska

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26VZKUUGS8VZ
Referenznummer: 19472136_4