Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.250 €
1 Zimmer  •  71 m²  •  3. Geschoss
Immowelt logo

Studio zur Miete
1.250 €
1 Zimmer  •  71 m²  •  3. Geschoss

Wohnung 71m2 zur Miete - Istria, Rovinj

Istra, Rovinj, moderan i potpuno opremljen stan sa jednom spavacom sobom na trecem katu na 10 minuta hoda od samog centra Rovinja.Stan se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje, blagavaonice i dnevnog boravka otvorenog tlocrta, jedne spavace sobe, kupaonice i polu zatvorene terase.Stanu pripada parkirno mjesto ispred zgrade.Kucni ljubimci nisu dopusteni. Iznajmljuje se za maksimalno 2 osobe.U neposrednoj blizini svih bitnih sadrazaja poput trgovine, ljekarne, skole, doma zdravlja, plaza itd.Iznajmljuje se cjelogodisnje na minimalni period od godinu dana, uz obavezan potpis ugovora te depozit u visini jedne mjesecne najamnine. Cijena najma iznosi 1250 EUR + rezije.Vise informacija na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 905729

Merkmale

  • 3. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Mietkosten

Kaltmiete
17,61 €/m²
1.250 €
Provision für Mieter
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Kaution
keine Angabe

Lage

address-icon
RovinjRovinj

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Mit einer persönlichen Nachricht hast du bessere Chancen auf eine Antwort.
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 251434AS3RZ5
Referenznummer: 19477062_0