Version: 8.26.0Navigation überspringen
560.000 €
9 Zimmer  •  181 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
560000 €
3.094 €/m²
9 Zimmer  •  181 m²

Villa 181m2 zum Kauf - Zadar, Bibinje

BIBINJE,
LUKSUZNO NAMJESTENA VILA.

U prodaji je potpuno namjestena luksuzna vila s bazenom u Bibinjama.
Bibinje je tradicionalno dalmatinsko mjesto smjesteno na obali prekrasnog Jadranskog mora, nekoliko kilometara juzno od Zadra.
Bibinje se nalazi na srednjem Jadranu, a u Bibinjama se nalazi prekrasna marina Dalmacija ( i to svega 800 metara od Vile u ponudi ) iz koje je idealno isploviti i istraziti Jadransko more i njegove otoke. Isto tako na svega sat voznje nalazi se nekoliko Nacionalnih parkova i Parkova prirode. Sve pogodnosti za ugodan i aktivan odmor ili cjelogodisnji zivot sa svim potrebnim sadrzajima u blizini.

Vila se nalazi na zemljistu od 350 m2.

Sama vila ima 181 m2 i sastoji se od prizemlja i prvog kata .
U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavaonicom , dnevni boravak, gostinjska soba, toalet i velika natkrivena terasa od 48 m2 pored koje se nalazi grijani bazen 7x4 m i ljetna kuhinja.
Na prvi kat vode unutarnje stepenice gdje se nalazi galeria i radni prostor, tri sobe svaka sa svojom kupaonom i toaletom te natkrivena terasa.

Vila je gradena po visokim standardima gradnje.
Zidanje termo blokom ,
izolacija stiropor 8 cm,
kvalitetna aluminijska stolarija,
kvalitetne podne obloge,
podno grijanje ,
na krovu izvedena instalacija za solarne panele.

Za sve informacije obratite nam se s povjerenjem.

091 900 7040
marko@plusnekretnine.hr
Marko Cakarun
www.plusnekretnine.hr

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2025
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
560000 €
3.093,92 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Bibinje
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, Anzahl der Badezimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Plus NekretnineDein Kontakt
Online-ID: 26UJM6AUTEVB
Referenznummer: 18497922_8