Version: 8.26.0Navigation überspringen
32.000 €
2 Zimmer  •  64 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
32000 €
500 €/m²
2 Zimmer  •  64 m²

Haus 64m2 zum Kauf - Vukovar-Srijem, Tompojevci

U mirnom naselju Tompojevci, prodaje se kuca ukupne stambene povrsine 64 m², smjestena na parceli koja osim dvorista ukljucuje i dodatni dio oranice, sto pruza brojne mogucnosti koristenja i buduce prenamjene.Kuca je iz obnove te predstavlja dobru priliku za kupce koji traze nekretninu s potencijalom za uredenje prema vlastitim zeljama. Posebna prednost je visoko potkrovlje koje omogucuje prosirenje stambenog prostora.Nekretnina raspolaze prikljuccima struje i vode te optickim internetom.Grijanje je omoguceno putem stednog radijatora te dimnjaka za kruta goriva.Dvoriste pruza dovoljno prostora za vrt, vocnjak ili dodatne sadrzaje, dok dio oranice otvara mogucnost za poljoprivredne aktivnosti.Nekretnina je idealna za miran obiteljski zivot, vikendicu ili investiciju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 545104

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
32000 €
500 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
TompojevciTompojevci

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26BUVHCUZT24
Referenznummer: 19693060_0