Version: 8.26.0Navigation überspringen
780.000 €
4 Zimmer  •  180 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
780000 €
4.333 €/m²
4 Zimmer  •  180 m²

Villa 180m2 zum Kauf - Istria, Svetvincenat

U unutrasnjosti Istre, opcina Svetvincenat prodaje se ova simpaticna i moderna vila sa svojom prekrasno uredenom okucnicom, bazenom i vanjskim beach barom.Vila katnica ukupne povrsine 180 m2 i okucnice povrsine 808 m2 savrsen je spoj modernog i tradicionalnog te pruza kompletan mir i privatnost. Sastoji se od velikog, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, 4 spavace sobe i 3 kupaonice. Vanjskom dijelu odnosno okucnici pripada veliki grijani bazen, ljetna kuhinjica odnosno beach bar, igraliste za najmlade, stolni tenis, stolni nogomet, trampolin te natkrivena i otkrivena parkirna mjesta.U svakoj prostoriji nalazi se klima uredaj, a grijanje je jos moguce i putem kamina na drva s ventilacijom i 5 multisplit sistemom klima. Dodatno postavljeno je i podno grijanje u svim kupaonicama.Bazen je velicine 35 m2 sa suncalistem i lezaljkama za svakog gosta u vili. Opremljen je i s nocnom rasvjetom za sve zaljubljenike nocnog kupanja.Mirna i idealna lokacija u pravom autenticnom istarskom mjestu Smoljanci pruza kompletan mir i privatnost. Voznja bicikla ovim prekrasnim krajolikom prepunom zelenila, maslinika i vocnjaka ucinit ce da se svatko zaljubi u ovaj kraj.Nekretnina se prodaje zajedno sa svim namjestajem koje je vidljivo na fotografijama te je u sustavu PDV-a.Za vise informacija o nekretnini stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 920743

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
780000 €
4.333,33 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
SmoljanciSvetvincenat (52342)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 243XLLPEJR2L
Referenznummer: 14845210_16