Version: 8.26.0Navigation überspringen
371.100 €
3 Zimmer  •  151 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
371100 €
2.458 €/m²
3 Zimmer  •  151 m²

Haus 151m2 zum Kauf - Varazdin, Varazdin

Varazdin, Texas stambena jedinica koja se nalazi u sklopu 6 kuca u nizu NKP 123,70 m² s vlastitim vrtom i dva parkirna mjesta.Prizemlje sadrzi dnevni boravak spojen s blagovaonicom, kuhinju, hodnik, odvojeni wc, spremiste ispod stubiste, a iz dnevnog dijela izlazi se na terasu i vrt. Na katu se nalazi master spavaca soba s walk in ormarom, dvije djecje sobe, kupaonica i balkon.Oprema:dizalica topline/podno grijanjeklima jedinice na obje etazePVC stolarija bijele boje sa troslojnim IZO staklimulazna protuprovalna vratapodne obloge kombinacija keramike i parketStanu pripada vrt od cca. 100 m² koji se dodatno cijeni po 150 EUR/m².Rok useljenja krajem 2026.Za vise informacija slobodno nas kontaktirajte!... Vise na eurovilla.hr, ID: 638082

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
371100 €
2.457,62 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
TexasVarazdin

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 251V5A6LPF4D
Referenznummer: 18516830_7