Version: 8.26.0Navigation überspringen
540.000 €
5 Zimmer  •  166 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
540000 €
3.253 €/m²
5 Zimmer  •  166 m²

Wohnung 166m2 zum Kauf - Zagreb, Gornji grad - Medvescak

Prodaje se peterosobni stan u Zagrebu, kvart Remete. Stan je dvoetazni, smjesten u stambenoj zgradi te ima ukupnu povrsinu od 166,83 m2.
Sastoji se od 4 prostrane spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, ulaznog prostora, dvije kupaonice, garderobe te tri balkona.
Stan u vlasnistvu takoder posjeduje i dvije garaze u prizemlju zgrade, svaka u povrsini od 21,55 m2 (ukupno 43,10 m2) i nalaze se jedna do druge.
Stan je kompletno namjesten i opremljen te se u njemu moze odmah stanovati. Ocuvan je i odrzavan.
Nalazi se na odlicnoj lokaciji, u blizini osnovne skole, vrtica, trgovina i slicno.
Molimo samo ozbiljne ponude. Vlansistvo je uredno i cisto bez tereta (etazno vlasnistvo).
Sve ostale detalje mozete dobiti u uredu agencije.
Razgledavanje nekretnine moguce je iskljucivo uz potpisivanje Ugovora o posredovanju koji je temelj za daljnje radnje vezane uz kupoprodaju nekretnine, a sve u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Naravno, u skladu sa Opcim uvjetima poslovanja naplacuje se agencijska provizija.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
540000 €
3.253,01 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.