Version: 8.26.0Navigation überspringen
850.000 €
3 Zimmer  •  286 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
850000 €
2.972 €/m²
3 Zimmer  •  286 m²

Villa 286m2 zum Kauf - Zagrebacka, Samobor

Giznik, EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA vila gradena i projektirana prema najvisim standardima te opremljena sa kvalitetnim namjestajem. Vrhunska lokacija, nalazi se u elitnom djelu grada Samobora.Vila je koncipirana na 2 etaze povezane vanjskim stubistem te, s ukupnom stambenom povrsinom od 286 m2, s pripadajucom ogradenom parcelom od 500 m2 te bazenom od 36m2, jacuzzijem i saunom na gornjoj etazi sa panoramskim pogledom na Zagreb. Prizemlje: ulazni hodnik, open space dnevni boravak, kuhinja i blagavaona sa izlazom na terasu, dvije djecije spavace sobe, kupaona sa tus kadom, master bedroom sa walk in ormarom i kupaonom sa jacuzzi kadomKat: Spa zona sa saunom, jacuzzijem i prostorom za zabave, toiletom, te vanjski dio sa bazenom i prostorom za suncanje i druzenjeDvoriste: dvoriste je potpuno ogradeno, sigurno i zasticeno od pogleda, te je pogodno za vece i manje prijemeVila je gradena od najboljih materijala i u skladu s najnovijim arhitektonskim metodama: Dizajnerski namjestaj;podno grijanje, dizalica topline;Alu stolarija;kupaonica je opremljena jacuzzi kadom;vila je opremljena najsuvremenijim metodama grijanja i hladenja, dizalica topline;ograda na daljinsko upravljanje;vrt ima automatsko navodnjavanje;bazen 9 x 4mkuca ima posebnu rasvjetu;sve rolete su elektricne;bioklimatska pergola;Ostale informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 370986

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
850000 €
2.972,03 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
GiznikSamobor (10430)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 255IDJZKNPR1
Referenznummer: 14848779_16