Version: 8.26.0Navigation überspringen
700.000 €
12 Zimmer  •  255 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
700000 €
2.745 €/m²
12 Zimmer  •  255 m²

Haus 255m2 zum Kauf - Zadar, Nin

Na prodaju je moderna dvojna kuca na atraktivnoj lokaciji, udaljena svega 310 metara od mora savrsena kombinacija luksuza, privatnosti i blizine obale. Svaka stambena jedinica ima vlastiti bazen i ogradeno dvoriste, a objekt se trenutno nalazi u fazi izgradnje, s planiranim zavrsetkom radova do ljeta.
U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak ispunjen prirodnim svjetlom, moderno uredena kuhinja i elegantna blagovaonica. Tu je i dodatni WC, prakticno spremiste te jedna spavaca soba s vlastitom kupaonicom. Iz dnevnog prostora izlazi se na natkrivenu terasu koja vodi prema dvoristu i bazenu savrsen prostor za opustanje ili druzenja na otvorenom.
Unutarnje stubiste vodi na kat, gdje se nalaze cetiri udobne spavace sobe i cetiri kupaonice. Dvije sobe imaju vlastite kupaonice, a sve cetiri imaju izlaz na prostrane terase koje nude prekrasan pogled na okolicu. Dodatni bonus je velika krovna terasa na vrhu kuce, idealna za stvaranje privatnog wellness kutka predvidena je instalacija saune i jacuzzija.
Kuca je projektirana s naglaskom na udobnost i kvalitetu: podno grijanje u prizemlju, klima uredaji u svim prostorijama, sustav videonadzora te visokokvalitetni gradevinski materijali. Objekt je kategoriziran s cetiri zvjezdice, sto jamci visoku razinu stanovanja ili iznajmljivanja. Osigurano je i pet parkirnih mjesta.
Ova nekretnina spaja suvremeni stil, funkcionalnost i izvanrednu lokaciju u blizini mora idealna kao obiteljska kuca ili investicija za turizam.