Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.855.000 €
10 Zimmer  •  371 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1855000 €
5.000 €/m²
10 Zimmer  •  371 m²

Villa 371m2 zum Kauf - Zadar, Sveti Filip i Jakov

NA PRODAJU Luksuzna vila 50 m od mora u zatvorenom kompleksu, Sv. Filip i Jakov Turanj
Na prodaju prekrasna moderna sesterosobna vila u novogradnji, ukupne neto povrsine 372 m, smjestena u zatvorenom luksuznom kompleksu na izvanrednoj lokaciji svega 50 metara od mora.
Vila se prostire na cetiri etaze i sastoji se od:
Podrum (41,24 m):
Predprostor, WC, strojarnica, stubiste te open space prostor s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom.
Prizemlje (42,22 m):
Ulazni prostor, stubiste i open space dnevni prostor s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom.
Prvi kat (44,41 m):
Hodnik, stubiste, dvije spavace sobe i kupaonica.
Drugi kat (36,28 m):
Hodnik, kupaonica i dvije spavace sobe.
Vanjski prostori ukljucuju:
Dvije terase u prizemlju (ukupno 33,77 m)
Terasu na katu (21,73 m)
Privatni vrt (46,67 m) s bazenom (8,39 m)
Predvrt (66,83 m)
Natkriveno parkirno mjesto (15,12 m) i vanjsko parkirno mjesto (15,74 m)
Vrhunska kvaliteta gradnje i opreme ukljucuje:
Prvoklasna toplinska i hidroizolacija
Aluminijska stolarija Cortizo (prozori, vrata, stijene)
Elektricne harmo grilje
Ventilirana fasada
Podno grijanje i toplinska pumpa
Modularni sustav stropnog hladenja (najnovija generacija)
Smart Home rjesenje
Zatvoreni kompleks s video nadzorom i portafonom
Individualni video nadzor stambene jedinice i vrta
Lokacija:
Nekretnina se nalazi u mirnoj i atraktivnoj zoni Sv. Filipa i Jakova Turanj, u samom srcu Dalmacije. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadrzaji: skole, vrtici, trgovine, ljekarne, bolnice.