Version: 8.26.0Navigation überspringen
759.000 €
6 Zimmer  •  333 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
759000 €
2.279 €/m²
6 Zimmer  •  333 m²

Villa 333m2 zum Kauf - Sibensko-Kninska, Rogoznica

Prodaje se apartmanska kucaRogoznici od 333 m2 bruto povrsine,
udaljena samo 250 m od plaze s prekrasnim pogledom na more i predivnom okucnicom.

Kuca se koristi za turisticki najam.
U prizemlju su dvije stambene jedinice, jedan veci stan od 85 m2 koji sadrzi veliku spavacu sobu, kupaonu, kuhinju s blagovaonom, te veliki dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu i apartman s jednom spavacom sobom, kupaonom, kuhinjom s blagovaonicom te izlazom na terasu.
Na prvom katu se nalaze cetiri apartmana. Svaki apartman ima kuhinjnu, blagovaonu s dnevnim boravkom te izlaz na terasu s pogledom na more. Svi apartmani su klimatizirani.
Uz kucu se takoder nalazi prostrani parking i dva pomocna objekta. Jedan pomocni objekt je ureden kao ljetna kuhinja s velikim rostiljem i prostorom za sjedenje, a drugi sluzi kao ostava i alatnica.

Kuca nalazi u mirnom susjedstvu, u blizina plaza, te je uhodana u turistickom najmu.

Kontakt: +385 95 1991 076 - Bruno
*Modus nekretnine*

An apartment house in Rogoznica with a gross area of ??333 m2 is for sale.
only 250 m from the beach with a beautiful view of the sea and a beautiful garden.

The house is used for tourist rental.
On the ground floor there are two residential units, one larger apartment of 85 m2 which contains a large bedroom, bathroom, kitchen with dining room, and a large living room with access to a covered terrace and an apartment with one bedroom, bathroom, kitchen with dining room and access to the terrace .
There are four apartments on the first floor. Each apartment has a kitchen, a dining room with a living room and an exit to the terrace with a view of the sea. All apartments are air-conditioned.
There is also a spacious parking lot and two auxiliary facilities next to the house. One auxiliary facility is arranged as a summer kitchen with a large barbecue and seating area, and the other serves as a storage room and tool room.

The house is located in a quiet neighborhood, near the beaches, and is used as a tourist rental.

Contact: +385 95 1991 076 - Bruno
*Modus real estate*

Grundrisse

Grundrisse
1 / 1

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
759000 €
2.279,28 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Rogoznica
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 6, Anzahl der Badezimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Modus nekretnineDein Kontakt
Online-ID: 25B96CF6MBAS
Referenznummer: 18030341_1