Version: 8.26.0Navigation überspringen
79.000 €
3 Zimmer  •  73 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
79000 €
1.082 €/m²
3 Zimmer  •  73 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 73m2 zum Kauf - Varazdin, Ludbreg

Na prodaju stan u etaziranoj i potpuno renoviranoj samostojecoj kuci.

Mirna lokacija u Hrastovskom kraj Ludbrega.

Stan se sastoji od tri spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, ostave i hodnika.

U potkrovlju niski Roh-Bau koji pripada stanu.

Moze se kupiti ili donji dio (etaza 1 + popratne prostorije u dvoristu po dogovoru) ili Etaza 2 + popratne prostorije u dvoristu po dogovoru + potkrovlje.

Kuca je potpuno renovirana 2024. godine.

Grijanje na struju s pripremom za plin. Svi prikljucci su placeni.

Katovi su etazirani s odvojenim brojilima.

Tlocrte mozete pronaci pod fotografijama ili tlocrt sekcija.

Mirna lokacija: Kuca je udaljena od buke i prometa, ali samo nekoliko kilometara od Ludbrega, 20 km od Varazdina i 14 km od Varazdinskih Toplica. Prekrasan pogled.

Fleksibilnost: Postoji mogucnost kupnje citave kuce. Cijena u tome slucaju je 198.000€

Ovaj stan predstavlja savrsen bijeg od gradske guzve i zagadenja, nudeci mir i prirodu u blizini svih potrebnih sadrzaja.

Za vise informacija i dogovor oko razgleda, budite slobodni javiti se;

licencirani agent Sasa: T: 097 754 7775

E-mail: sasa.martisek@c21.hr

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Grundrisse
1 / 2

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1980
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
79000 €
1.082,19 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Ludbreg
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
CENTURY 21 Lider Real EstateDein Kontakt
Online-ID: 25CDKHPYEY86
Referenznummer: 17926116_12