Version: 8.26.0Navigation überspringen
425.000 €
2 Zimmer  •  88 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
425000 €
4.830 €/m²
2 Zimmer  •  88 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 88m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Bol

Bol na Bracu, moderan stan na prvom katu manje stambene zgrade s prekrasnim pogledom na more.Stan zatvorene povrsine 74,35 m2 sastoji se od hodnika, dvije spavace sobe, dvije kupaonice, zajednickog prostora kuhinje, blagovoanice I dnevnog boravka s izlazom na balkon povrsine 15,26 m2. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto I spremiste od 7,79 m2 te he ukupna povrsina stana 88,38 m2.GLAVNE ZNACAJKE:. 2 potpuno opremljene kupaonice. Privatni balkon s prekrasnim pogledom na more i planine. Energetski razred A. Podno grijanje u kupaonicama. Klimatske jedinice u svakoj prostoriji. Kvalitetne podne obloge i keramika. Gradevinska dozvola izdana, radovi zapoceli u travnju 2025.. Planirani zavrsetak: jesen 2026.. Prodaje se bez kuhinje - kupaonice i podovi su potpuno zavrseni, a ostatak interijera prepusten kupcu za personalizaciju. Opcionalna usluga upravljanja projektom za ugradnju kuhinjeStan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi sa sest jedinica I od centra mjesta udaljen je 300 metara.Vise informacija na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 478617

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
425000 €
4.829,55 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.