Version: 8.26.0Navigation überspringen
349.000 €
5 Zimmer  •  788 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
349000 €
443 €/m²
5 Zimmer  •  788 m²

Haus 788m2 zum Kauf - Medjimurje, Cakovec

Prodaje se - Kuca s halom i gradevinskim zemljistem u Ivanovcu kraj Cakovca

U naselju Ivanovec, nadomak Cakovca, prodaje se prostrana nekretnina idealna za obitelj s planom ili vec razvijenim poslovanjem kojem je potreban veci poslovni prostor.

Nekretnina se sastoji od stambenog dijela, skladista, poslovnog prostora (hale) te dodatnog gradevinskog zemljista povrsine 929 m2 i sirine 26 metara.

Ova kombinacija pruza brojne mogucnosti - od udobnog stanovanja do raznih poduzetnickih aktivnosti, a sve na istoj lokaciji.

Osnovne informacije

Godina izgradnje kuce: 1994
Ukupna povrsina kuce: 453 m2 (podrum, prizemlje i potkrovlje)
Broj soba: 6
Garaza: 19 m2
Skladiste iza kuce: 97 m2
Poslovni prostor / hala: 239 m2 (smjestena iza skladista)
Gradevinsko zemljiste: 929 m2 (sirina 26 m)

Kuca je kvalitetno i moderno gradena, prostorno vrlo funkcionalna i pogodna za vecu obitelj ili kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti. Tlocrt kuce i poslovnog prostora dostupan je u galeriji fotografija i u sekciji tlocrta.

Vlasnistvo i dokumentacija

Vlasnistvo 1/1
Bez tereta
Gradevinska i uporabna dozvola
Energetski certifikat u izradi

Cijena za kompletnu nekretninu

349.000 €

(U cijenu su ukljuceni: kuca s dvoristem, poslovni prostor/hala i gradevinsko zemljiste)

Stojim vam na raspolaganju za sva pitanja.

Sasa Martisek,

licencirani agent

T: 097 75 47 775

E: sasa.martisek@c21.hr

CENTURY 21 LIDER NEKRETNINE

Grundrisse