Version: 8.26.0Navigation überspringen
670.000 €
2 Zimmer  •  179 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
670000 €
3.743 €/m²
2 Zimmer  •  179 m²

Haus 179m2 zum Kauf - Istria, Funtana

Na prodaju moderna kuca smjestena u mirnom dijelu Funtana, idealna za odmor, boravak ili kao investicija za turisticki najam.Kuca se prostire na dvije etaze, ukupne bruto povrsine 179,33 m², smjestena na zemljistu povrsine 549 m², te joj pripadaju 2 parkirna mjesta.Raspored prostorijaPrizemlje:open space dnevni boravak s kuhinjom i otokomizlaz na natkrivenu terasu i bazengostinjski WCjedna spavaca soba s vlastitom kupaonicom i izlazom na suncalisteKat:jedna spavaca soba s vlastitom kupaonicomizlaz na balkon / terasuOprema i tehnicke karakteristikegrijanje putem dizalice toplinepodno grijanjeklimatiziranokombinacija parketa i keramikeprotuprovalna vratavideo nadzorVanjski sadrzajiprivatni bazennatkrivena vanjska kuhinjavanjski tusuredeno dvoristeLokacijaFuntana je mirno primorsko mjesto poznato po restoranima, vinogradima i blizini mora. Nekretnina se nalazi na svega nekoliko minuta od plaza i svih sadrzaja.Za vise informacija i razgled slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 527744

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
670000 €
3.743,02 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
FuntanaFuntana (52452)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25F42QCCTVN8
Referenznummer: 17756788_14