Version: 8.26.0Navigation überspringen
490.000 €
3 Zimmer  •  156 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
490000 €
3.141 €/m²
3 Zimmer  •  156 m²

Haus 156m2 zum Kauf - Istria, Tinjan

Prodaje se prekrasna moderna kuca smjestena u mirnom istarskom naselju Muntrilj, okruzena zelenilom i netaknutom prirodom. Ova prostrana kuca proteze se na dvije etaze i nudi savrsen spoj funkcionalnosti, udobnosti i elegancije.Prizemlje: ulazni hodnik, gostinjski WC, dvije ostave, prostrani open-space dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom koja ima izlaz na terasu i vrt, te jedna spavaca soba.Kat:dvije prostrane spavace sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, osiguravajuci privatnost i udobnost.Prednosti ove nekretnine:Izgradnja po principu "kljuc u ruke" - bez brige o zavrsnim radovima!Kupac moze sudjelovati u odabiru zavrsnih materijala u ovoj fazi gradnje.Mirna lokacija idealna za opustanje i bijeg od gradske vreve.Moderni dizajn i kvalitetna gradnja.Blizina svih vaznih sadrzaja.Ne propustite priliku za investiciju u svoj novi dom ili vikendicu u srcu Istre!Za vise informacija stojimo vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 513183

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
490000 €
3.141,03 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
MuntriljTinjan (52444)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25F4BZU6FRVF
Referenznummer: 17376694_16