Version: 8.26.0Navigation überspringen
730.000 €
3 Zimmer  •  90 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
730000 €
8.111 €/m²
3 Zimmer  •  90 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 90m2 zum Kauf - Split, Manus - Bol - Gripe

Prodajemo predivan 3sobni stan na 1. katu manje stambene zgrade, novije gradnje. Nalazi se na fantasticnoj poziciji, u mirnoj i tihoj ulici punoj zelenila, odmah uz park sumu Marjan. Sastoji se od kuhinje iz koje se izlazi na lodu s pogledom na sumu, prostranog dnevnog boravka i blagovaonice iz kojih se izlazi na balkon s pogledom na rivu i more, 3 spavace sobe, kupaonice, WC-a i 2 hodnika. Stan je jako lijepo ureden i opremljen vrlo kvalitetnim namjestajem, s 2 klime, perilicom za rublje, perilicom za sude, ugradbenim ormarima, ugradeni su i novi radijatori sa svim prikljuccima. Orijentacija jugoistok i jug (dnevni dio) - sjeverozapad (spavaci dio). S balkona pogled na grad i more, iz soba pogled na more i Kastelanski zaljev. Stan se prodaje s kompletnim namjestajem. Ima vlastito parkirno mjesto.

Vlasnistvo 1/1, bez tereta!

ZA SVE INFORMACIJE ZVATI ISKLJUCIVO NA - 098 163 8532

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2012
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
730000 €
8.111,11 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Manus - Bol - Gripe
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Habilius NekretnineDein Kontakt
Online-ID: 25HYNY3WFIZL
Referenznummer: 18248429_13