Version: 8.26.0Navigation überspringen
990.000 €
4 Zimmer  •  200 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
990000 €
4.950 €/m²
4 Zimmer  •  200 m²

Villa 200m2 zum Kauf - Istria, Rasa

U simpaticnom naselju Ravni koje je udaljeno samo nekoliko kilometara od grada Labina smjestila se ova impresivna vila ukupne stambene velicine od 200 m2 na okucnici od 496 m2.Nekretnina se odlikuje modernim dizajnom, te su u izgradnji koristeni vrhunski i kvalitetni materijali, sami interijer istice open space prostor s staklenim stijenama koje omogucuju konstantu prirodnu svjetlost i predivan pogled na more iz Vaseg buduceg dnevnog boravka.Vila se prostire na dvije etaze, prizemlje i prvi kat, prizemlje se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, tri spavace sobe, tri kupaonice i gostinjskog toaleta.Na katu se nalazi prostrani dnevni boravak, spavaca soba, kupaonica i gostinjski toalet.Okucnica je ambijentalno i hortikulturno uredena i ogradena a potpuni sklad pruza grijani bazen povrsine 38 m2 sa suncalistem.Odlicna prilika za investiciju u turisticke svrhe ili miran obiteljski zivot.Za vise informacija slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 705577

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
990000 €
4.950 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
RavniRasa

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25IFTUN5UQM3
Referenznummer: 18146678_6