Version: 8.26.0Navigation überspringen
700.000 €
4 Zimmer  •  358 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
700000 €
1.955 €/m²
4 Zimmer  •  358 m²

Villa 358m2 zum Kauf - Zadar, Zemunik Donji

Na 10 km (5 minuta) udaljenosti od centra grada Zadra, gradi se ogradeno naselje s urbanim vilama za pojedinacnu prodaju.Vila 2 gradi se na povrsini zemljista od 1032 m2 u 2 etaze a bruto povrsina vile je 358,7 m2. Zemljiste je ogradeno zidom visine 160-170 cm.U izgradnji vile se koriste vrhunski materijali i primjenjuju visoki standardi gradnje. Vila ce se graditi s ravnim nepropusnim krovom a predvidena zidna izolacija je od 10 cm stiropora.U sastavu vile u prizemnoj etazi se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, soba s garderobom i kupaonicom, toalet.Na 1 etazi se nalaze 3 sobe s pripadajucim terasama, 3 kupaonice, 2 garderobe, sauna, ostava.Na krovnoj terasi povrsine 49,7 m2 predvideno je mjesto za masaznu kadu i opustanje.Vili pripada bazen povrsine 36 m2 s prostorom za suncanje i ljetna kuhinja od 35 m2 sa zasebnim toaletom.Predvidena su 4 parking mjesta.Posebna paznja ce se posvetiti pazljivom hortikulturnom uredenju.Predvideni zavrsetak gradnje u rohbau izvedbi je 12/2023 pa se kupcu pruza mogucnost da po individualnim dizajnerskim rjesenjima i u dogovoru s izvodacem osmisli detalje u zavrsnom uredenju unutrasnjosti i vanjstine vile.Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 863556

Grundrisse

Grundrisse
1 / 4

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
700000 €