Version: 8.26.0Navigation überspringen
377.780 €
1 Zimmer  •  66 m²  •  3. Geschoss
Immowelt logo

Studio zum Kauf
377780 €
5.724 €/m²
1 Zimmer  •  66 m²  •  3. Geschoss

Wohnung 66m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Podstrana

Split - Podstrana, TERASE - EKSKLUZIVAN PROJEKT, NOVOGRADNJA, luksuzna stambeno-poslovna zgrada s ukupno 57 stambenih jedinica na atraktivnoj lokaciji, bit ce gradena po najvecim standardima, na nacin da prati moderan i suvremen nacin zivota. Useljenje je predvideno u prvoj polovici 2028. godine.STAN 35 - jednosoban stan na trecem katu zatvorene povrsine 45,24 m2, s terasom povrsine 8, 78 m2.Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom otvorenog tlocrta s izlazom na terasu , spavace sobe, kupaonice i ostave.U cijenu stana su ukljucena dva garazna parkirna mjesta ukupne povrsine 30 m2 i spremiste povrsine 4 m2. Ukupno obracunski 66,53 m2.Vrhunska oprema: dizalica topline, podno grijanje, klimatizirana svaka prostorija, ALU stolarija, protuprovalna ulazna vrata, parket I. klase, vrhunska keramika i sanitarna oprema...Nalazi se na atraktivnoj mikrolokaciji , u drugom redu od mora , odmah iznad hotela Le Méridien Lav, te u neposrednoj blizini svih potrebnih sadrzaja ( uredena plaza, restorani, beach bar , teniski tereni, Wellness centar, ... ).Za sve ostale informacije stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 365735

Merkmale

  • 3. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon