Version: 8.26.0Navigation überspringen
170.000 €
2 Zimmer  •  152 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
170000 €
1.118 €/m²
2 Zimmer  •  152 m²

Haus 152m2 zum Kauf - Zagrebacka, Samobor

Zagrebacka zupanija, Samoborsko gorje, Gregoric breg (Palacnik)-Slani dol prekrasna vikendica NKP 152 m2 izvedena u kombinaciji kamena i drveta. Ispred kuce se nalazi betonirani javni parking, orijentacije na sve cetiri strane svijeta. Razvedena je na dvije etaze, prizemlje, potkrovlje zatvorene povrsine 115 m2.Prizemlje se sastoji od WC-a, kuhinje i blagovaonice.Kat se sastoji od open space kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s kaminom, sobe, kupaonice i terase s koje se prostire pogled na zelenilo. S kata postoji izlaz na jos jednu terasu koja ima ognjiste s velikim rostiljem.Kanalizacija (septicka jama), moderni sustav za opskrbu vode (dvije cisterne po 1.000 litara), pumpa za vodu i bojler.Idealno za vikendicu i bijeg iz grada u neposrednoj blizini poznatih planinarskih odredista Samoborskog gorja. Ostale informacije na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 167564

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
170000 €
1.118,42 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
PalacnikSamobor (10430)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25TN2GYYCFS3
Referenznummer: 14850063_16