Version: 8.26.0Navigation überspringen
950.000 €
10 Zimmer  •  700 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
950000 €
1.357 €/m²
10 Zimmer  •  700 m²

Haus 700m2 zum Kauf - Osijek, Donji grad, Jug II, Tenja

Osijek, Donji grad, adaptirana kuca od 700 m2, na placu povrsine 947 m2.Kuca je gradena 1829. godine, uredna je i odrzavana.Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, spavaca soba, hodnik, kupaonica, zatvorena terasa i ostava.Na katu se nalazi kupaonica i mali wc, hodnik, kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak i 3 spavace sobe.U potkrovlju su cetiri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica, hodnik, kupaonica i wc.Dodatne informacije:vanjski bazenzidani rostiljdodatna prostorija u dvoristuureden podrumfasadaprostrana terasaBrojila u prizemlju i na katu kuce nisu odvojena, ali u potkrovlju jesu (struja potpuno odvojena, a voda i plin imaju subrojila)Ova nekretnina posjeduje veliki potencijal jer je prilagodena uvjetima za stanovanje, ali i za visenamjenske poslovne prilike poput otvaranja poliklinike, starackog doma, ureda i slicno.Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini KBC-a, javnog prijevoza, skole, vrtica, trgovina i sl.Za vise informacija slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 380099

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
950000 €
1.357,14 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Donji gradDonji grad, Jug II, Tenja (31000)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 10, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25TXFY1IXID7
Referenznummer: 17307028_17