Version: 8.26.0Navigation überspringen
239.000 €
5 Zimmer  •  189 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
239000 €
1.265 €/m²
5 Zimmer  •  189 m²

Haus 189m2 zum Kauf - Pozega-Slavonia, Pozega

Pozega, Miroslava Kraljevica, u samom centru grada nalazi se prekrasna kuca sa dvije stambene zgrade i poslovnim prostorom na parceli 658 m2 i 189 m2 stambenog prostora. Trenutno su 3 stambene jedinice u najmu i s obzirom na svoju funkcionalnost i prostranost postoji mogucnost prosirenja za dodatne kapacitete.Prva stambena zgrada ima jednu jedinicu 93 m2 koja se sastoji od hodnika 13 m2 iz kojeg se desno nalazi prostrana soba 26 m2, a ravno kupaonica sa wc-om, a s lijeve strane soba sa kupaonicom te stepenice koje vode na drugu etazu gdje se dodatno nalazi soba od 24 m2 sa kupaonicom 4 m2. Pored se jos nalazi tavanski prostor 45 m2. Ispod jedinice se nalazi podrum sa hodnikom 16 m2 i dva spremista velicine 25 m2 i 15 m2 i wc-om 3 m2.Druga stambena zgrada sastoji se od dvije jedinice. Prva u prizemlju 55 m2 se sastoji od ostave 2 m2, wc i kupaonice 5 m2, blagovaonice i kuhinje 12 m2, dnevnog boravka 19 m2 i spavace sobe 15 m2. Druga jedinica nalazi se na katu i sastoji se od hodnika 4 m2, lijevo kupaonice sa wc-om 5 m2. Ravno ulazimo u dnevni boravak 18 m2 i s desne strane se nalazi kuhinja s blagovaonicom 6 m2, dok se u nastavku boravka nalazi spavaca soba velicine 12 m2. Ispod stambene zgrade nalazi se hodnik sa spremistem ukupne velicine 51 m2.Poslovna zgrada sastoji se od tri poslovne prostorije ukupne velicine 24 m2, 30 m2 i 23 m2 i dodatno gore neuredenim potkrovljem 80 m2. Nije odradeno etaziranje.Nalazi se u samom centru grada u blizini svih bitnih sadrzaja i s obzirom na svoju prostranost i funkcionalnost idealna je obiteljski zivot ili kao investicija za najam.U slucaju dodatnih upita stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 723168