Version: 8.26.0Navigation überspringen
899.000 €
2 Zimmer  •  231 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
899000 €
3.892 €/m²
2 Zimmer  •  231 m²

Wohnung 231m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Podstrana

Dvosoban stan prodaja | Podstrana

U mirnom i atraktivnom dijelu Podstrane, u moderno dizajniranoj novogradnji urbanoj vili smjesten je ovaj jedinstveni dvosoban stan koji se proteze kroz cetiri etaze i nudi vrhunsku kombinaciju komfora, dizajna i pogleda na more.

Raspored prostora:

Podrum (53,9 m):
Funkcionalno organiziran prostor koji ukljucuje kupaonicu, pomocnu prostoriju i ostavu. Opremljen je s dvije klima jedinice te pruza mogucnost prenamjene u teretanu, igraonicu ili kucno kino.

Prizemlje (ulazna etaza):
Prostrani open-space koncept koji objedinjuje dnevni boravak, kuhinju s vrhunskim Bosch uredajima te blagovaonicu. Na ovoj etazi nalazi se i jedna kupaonica.

Prvi kat:
Spavaci dio sastoji se od dvije komforne spavace sobe i zajednicke kupaonice. Jedna soba ima vlastitu garderobu, dok druga, povrsine gotovo 20 m, ima staklene stijene i ocaravajuci pogled na more.

Krovna terasa:
Djelomicno natkrivena terasa pruza otvoren i impresivan panoramski pogled na more idealno mjesto za opustanje i uzivanje.

Dodatne prednosti:

Ukupna povrsina zatvorenog prostora: 162,25 m

Dizajnerski ureden interijer

Privatna okucnica s terasom i vrtom u prizemlju savrseno za jacuzzi, suncaliste ili djecju igru

Kaskadni vrtovi koji dodatno naglasavaju privatnost i ambijent

Lokacija:

Stan se nalazi na iznimno mirnoj i privatnoj mikrolokaciji, svega nekoliko minuta hoda od plaze i nove uredene setnice koja povezuje cijelo mjesto.