Version: 8.26.0Navigation überspringen
620.000 €
2 Zimmer  •  130 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
620000 €
4.769 €/m²
2 Zimmer  •  130 m²

Haus 130m2 zum Kauf - Primorsko-Goranska, Lokve

Samostojeca novija kuca smjestena na izuzetnoj lokaciji u blizini Lokvarskog jezera, okruzena mirom borove sume i netaknute prirode.Kuca se sastoji od prizemlja i visokog potkrovlja, tlocrtne povrsine 86 m², ukupne neto povrsine 130 m², na uredenom terenu od 510 m². Kvalitetno je gradena te ima svu urednu dokumentaciju i potrebne dozvole.U prizemlju se nalazi hodnik, prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom te izlaz na terasu uz koju su smjesteni grijani bazen i rostilj, idealni za opustanje i druzenje. Na katu su dvije komforne spavace sobe, dvije moderno uredene kupaonice i balkon s pogledom na zelenilo.Lijepo uredena okucnica nudi dovoljno prostora za boravak na otvorenom, a osiguran je i parking za tri automobila. Nekretnina se nalazi na jednoj od najtrazenijih i najljepsih lokacija Gorskog kotara, savrsena za ljubitelje prirode, mira i kvalitetnog odmora.Za sve ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 201117

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
620000 €
4.769,23 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
LokveLokve

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 267N1BSRXYND
Referenznummer: 19471950_0