Version: 8.26.0Navigation überspringen
3.000.000 €
9.300 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
3000000 €
323 €/m²
9.300 m²

Wohnung 9300m2 zum Kauf - Medjimurje, Prelog

POSLOVNA ZGRADA, PRELOG, PRODAJA, NAJAM.
Prodaje se poslovna zgrada-bivsi trgovacki centar na odlicnoj lokaciji u Prelogu. Jako dobro povezan cestovno prometnicom prema Varazdinu, Ludbregu. Na zemljistu od 9300 m nalazi se izgradeni poslovni kompleks - trgovacki centar ukupne povrsine 3.725 m i zemljistem od 5.575 m. Tlocrtne dimenzije trgovackog centra su 55,15 x 72,10 m. Pristup objektu omogucen je asfaltiranom prometnicom, a na parceli je asfaltirana interna prometnica sa 107 parkiralisnih mjesta.
Unutar objekta postoji vise poslovnih prostora razlicitih povrsina, kao i skladisnih i sporednih prostorija.
Zgrada je prikljucena na postojecu komunalnu infrastrukturu. Kao energenta koristi elektricnu energiju, vodu iz gradske vodovodne mreze i prirodni plin za grijanje prostora. U objektu postoje sustavi centralnog grijanja, hladenja, rasvjete te lokalna priprema potrosne tople vode. Zgrada je redovito odrzavana i u dobrom je stanju. Vanjski zidovi si izvedeni sa 10 cm toplinske izolacije u obliku fasadnih sendvic panela, te imaju dobra toplinska svojstva.
Poslovna zgrada ima sve potrebne dozvole: gradevinsku, uporabnu dozvolu, te ima izraden energetski certifikat C.
Postoji mogucnost dugorocnog najma po cijeni od 7eura+pdv po m2.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon