Version: 8.26.0Navigation überspringen
2.200 €
3 Zimmer  •  149 m²
Immowelt logo

Haus zur Miete
2.200 €
3 Zimmer  •  149 m²

Haus 149m2 zur Miete - Istria, Kastelir-Labinci

U samom centru Kastelira nalazi se ova prostrana kuca za najam, rasporedena na tri etaze.PrizemljeOpen space dnevni boravakModerna kuhinja s otokom i blagovaonicomIzlaz na veliku natkrivenu terasuGostinjski WCVeserajPrvi katTri spavace sobe, od kojih:Jedna ima izlaz na terasu s panoramskim pogledomJedna ima vlastitu kupaonicuDodatna zajednicka kupaonicaPodrumGostinjski WCOstavaKonoba s kuhinjom i istarskim kaminomSauna, jacuzzi i tusEksterijerProstrano uredeno dvoriste s bazenomDjecje igralisteVanjski rostiljDva natkrivena parkirna mjestaDostupna od 1. listopada 2026.Minimalni najam: 12 mjeseci - placanje 6 mjeseci unaprijedZa vise informacija stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 684776

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Mietkosten

Kaltmiete
14,77 €/m²
2.200 €
Provision für Mieter
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Kaution
keine Angabe

Lage

address-icon
KastelirKastelir-Labinci

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Mit einer persönlichen Nachricht hast du bessere Chancen auf eine Antwort.
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26E3T522DLDG
Referenznummer: 19474520_0