Version: 8.26.0Navigation überspringen
474.212 €
2 Zimmer  •  85 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
474212 €
5.579 €/m²
2 Zimmer  •  85 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 85m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Podstrana

TERASE PODSTRANA | Ekskluzivan projekt novogradnje uz moreSplit - Podstrana | Luksuzna stambeno-poslovna zgrada suvremenog dizajnaProjekt TERASE u Podstrani predstavlja ekskluzivnu novogradnju smjestenu na jednoj od najatraktivnijih mikrolokacija . Rijec je o luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi s ukupno 57 stambenih jedinica, projektiranoj i gradenoj prema najvisim standardima kvalitete, s posebnim naglaskom na moderan, funkcionalan i suvremen nacin zivota. Planirano useljenje predvideno je u drugoj polovici 2028. godine.STAN 19- dvosoban stan na drugom katu zatvorene povrsine 60,95 m2, s natkrivenom terasom povrsine 16,42 m2.Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom otvorenog tlocrta s izlazom na terasu , dvije spavace sobe, kupaonice i ostave. U cijenu stana su ukljucena dva garazna parkirna mjesta ukupne povrsine 30 m2 i spremiste povrsine 4 m2. Ukupno obracunski 86,16 m2.Stan ce biti opremljen vrhunskom opremom koja ukljucuje dizalicu topline, podno grijanje cijelog stana, klimatizaciju u svim prostorijama, ALU stolariju, protuprovalna ulazna vrata, parket prve klase te visokokvalitetnu keramiku i sanitarnu opremu.Nekretnina se nalazi svega 200 metara od mora, neposredno iznad hotela Le Méridien Lav, u blizini svih potrebnih sadrzaja, sto ovu lokaciju cini idealnim izborom za ugodan i kvalitetan zivot ili investiciju.Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 237115