Version: 8.26.0Navigation überspringen
420.000 €
7 Zimmer  •  128 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
420000 €
3.281 €/m²
7 Zimmer  •  128 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 128m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Supetar

Prodaje se odlican dvoetaza stan u Supetru na otoku Bracu sa prekrasnim pogledom na more.
Nekretnina sa puno potencijala, nalazi se na 2. katu manje stambene zgrade gradene 2015. godine.
Stan se sastoji od prve etaze gdje se nalazi se jedna spavaca soba, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica, sprema te dva balkona s pogledom na more. Na drugoj etazi nalaze se dvije spavace sobe, kupaonica te balkon s pogledom na more. Stan je u potpunosti namjesten te se kao takav i prodaje.
Svaka soba ima klimu.
Sami stan neto povrsine iznosi 110,40 m2.

Uz stan dolazi i garaznp parkirno mjesto povrsine 19,55 m2.

Stan je udaljen 15-ak minuta hoda od luke i svega nekoliko minuta od najblize plaze.

Vise informacija na
+385 99 556 6655 Karlo Kubat
info@k2nekretnine.com

K2 NEKRETNINE
QBAT STUDIO d.o.o.

Merkmale

  • 2. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2015
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
420000 €
3.281,25 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Supetar
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
K2 REAL ESTATEDein Kontakt
Online-ID: 26NRPXADPTA9
Referenznummer: 18591253_7