Version: 8.25.2Navigation überspringen
445.000 €
3 Zimmer  •  116 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
445000 €
3.836 €/m²
3 Zimmer  •  116 m²

Haus 116m2 zum Kauf - Istria, Novigrad

NOVIGRAD, DVOJNA KUCA S BAZENOM, NOVOGRADNJA

Prodaju se dvojne kuce u okolici Novigrada, udaljene svega 7 km od mora i prvih plaza te 8 km odcentra grada.

Kuce se grade na zemljistu povrsine 584 m2, pri cemu svakoj pripada 292 m2, ukljucujuci kucu i okucnicu.

Svaka dvojna kuca sastoji se od 116 m2 stambene povrsine te pripadajuceg vanjskog prostora s bazenom i dva parkirna mjesta.

Prostran, svijetao i moderan interijer osigurava udobnost, a atraktivan dizajn prati suvremene arhitektonske standarde.

U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaca kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu, vrt i bazen, kao i WC.

Na katu su smjestene tri spavace sobe, od kojih master soba ima privatnu kupaonicu i izlaz na prostranu terasu. Na katu se takoder nalaze dodatna kupaonica i spremiste.

Svakoj kuci pripadaju i dva parkirna mjesta. Grijanje je predvideno na klima uredaje i elektircno podno u kupaonicama.

Kuce su smjestene na mirnoj lokaciji okruzenoj prirodom, a regija je poznata po izvrsnoj gastronomiji, vrhunskim vinima te lokalnim proizvodima poput maslinovog ulja, meda i sira.

Predvideni zavrsetak izgradnje je kraj 2025. godine.

PDV je ukljucen u cijenu nekretnine, kupac ne placa porez na promet nekretninama.

Za sve dodatne informacije javite se na broj 0038598592589

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2025
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
445000 €
3.836,21 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Novigrad
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
CENTURY 21 FuturaDein Kontakt
Online-ID: 26TFUMX4HZBA
Referenznummer: 18596336_5