Version: 8.25.2Navigation überspringen
180.000 €
1 Zimmer  •  41 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Studio zum Kauf
180000 €
4.390 €/m²
1 Zimmer  •  41 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 41m2 zum Kauf - Stenjevec, Donja Kustosija

Zagreb, GORNJE VRAPCE, u prekrasnom dijelu grada, nadomak Medvednice i u mirnom, manjem naselju, prodaje se potpuno ureden i opremljen stan na prvom katu manje zgrade (ukupno dva kata). Zatvorene stambene povrsine 41,15 m2, a pripada mu i spremiste u podrumu te vanjsko nenatkriveno parkirno mjesto.Sastoji se od ulaznog hodnika, prekrasnog open space dnevnog boravka s kuhinjom i sankom, iz kojeg se izlazi na zatvoreni balkon s pogledom na Medvednicu, zatim spavace sobe orijentirane sjeverozapadno, te kupaonice s kadom i perilicom rublja.Grijanje je etazno plinsko, a stan je i klimatiziran. Vanjska stolarija je PVC, a stakla su troslojna. Zgrada je gradena 2005. godine i ima energetski certifikat BC.U neposrednoj blizini nalazi se autobusna stanica Crnomerec-Vrapce, dvije osnovne skole i nekoliko vrtica, razne trgovine, pekarne, kafici i ljekarna. Na 10ak minuta voznje nalazi se City centar West.Vrlo dobra povezanost, odlicna mikrolokacija te obiteljsko okruzenje cine ovaj stan idealnim za sve one koji traze miran zivot nadomak prirode ali sa svim prednostima gradskog zivota.Za ostale informacije stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 751579

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
180000 €
4.390,24 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Gornje VrapceDonja Kustosija

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26TWM2NK64JA
Referenznummer: 19772647_0