Version: 8.26.0Navigation überspringen
441.000 €
2 Zimmer  •  200 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
441000 €
2.205 €/m²
2 Zimmer  •  200 m²

Haus 200m2 zum Kauf - Istria, Pazin

Istra, Grzani, na prodaju je jedinstvena nekretnina u mirnom istarskom naselju Grzani, idealna za one koji traze privatnost, prirodu i veliki potencijal za uredenje prema vlastitim zeljama.KUCA U NIZU - 150 m²Kuca se sastoji od vise etaza (3) i trenutno je za renovaciju, ali je moguce odmah zivjeti u njoj.Raspored:konoba u prizemljumala kuhinja2 kupaonicespavaca sobatavan (potkrovlje)Nekretnina nema okucnicu, ali nudi funkcionalan i autentican istarski karakter.STALA - 50 m² (preko puta kuce)cvrsti vanjski zidovi u dobrom stanjukrov djelomicno urusenpotrebna kompletna adaptacijaidealno za konverziju (mala kuca, studio, radionica, skladiste ili konjicki/agrarni objekt)ZEMLJISTEgradevinsko zemljiste: 373 m²poljoprivredno zemljiste: ukupno 11.526 m²Poljoprivredni dio obuhvaca:mlade nasade maslinaorahajabukavinogradInfrastrukturastruja i voda dostupni na parceli odmah pored stalepoljoprivredna voda na 2 parcele (udaljene cca 150-200 m)pristupni put osiguranLokacijaNekretnina se nalazi u mirnom ruralnom okruzenju s prekrasnim pogledom na jezero Butoniga, idealno za zivot u prirodi, seoski turizam ili investiciju u agroturizam.? Potencijalobiteljska kucakuca za odmor / turisticki najampoljoprivredni projekt (maslinik, vinograd)kombinacija stanovanja i biznisaZa dodatne informacije i razgledavanje stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 645498

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon