Wohnung 61m2 zum Kauf - Pula, Veli Vrh - Industrijska zona
Prodaje se prostrani 2-sobni stan povrsine 61,87 m² smjesten u mirnom naselju Veli vrh u Puli. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade s ukupno cetiri kata, izgradene 2025. godine.
Ovaj stan nudi savrsen spoj suvremenog dizajna i funkcionalnosti. Smjesten na istocno-zapadnoj orijentaciji, stan je vrlo suncan i nudi prekrasan pogled. Prostor se sastoji od jedne spavace sobe i pruza osjecaj prostranosti i udobnosti.
Dodatne znacajke ukljucuju garazu, sto osigurava siguran prostor za parkiranje, te protuprovalna vrata za dodatnu sigurnost. Stan je prilagoden osobama s invaliditetom i opremljen dizalom, sto ga cini pristupacnim za sve. Terasa pruza dodatni vanjski prostor za opustanje. Za dodatnu udobnost, stan ima podno grijanje na struju, kao i klima uredaj za hladenje.
Lokacija stana je jedna od njegovih najvecih prednosti. Smjesten u srcu naselja, nudi mirnu i uredenu okolinu, idealnu za obiteljski zivot. Blizina mora dodaje dodatnu vrijednost ovom stanu, cineci ga savrsenim izborom za one koji zele uzivati u blagodatima mediteranskog nacina zivota.
Pozivamo sve zainteresirane kupce da nas kontaktiraju za dodatne informacije ili za dogovor oko pregleda ove izvanredne nekretnine.
Grundrisse
Grundrisse
1 / 2
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Baujahr2025
Preisdetails
Kaufpreis
182500 €182.500 €
2.991,80 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Lage
Veli Vrh - Industrijska zona
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben
Weitere Informationen
Stichworte
Anzahl der Schlafzimmer: 1, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen