Sibenik - prodaje se renovirana kuca ispod tvrdave Sv.Mihovil, u blizini plaze Banj, Kuca ima 2 stambene jedinice i garazu.
- Studio apartman povrsine 23 m2, koji se sastoji od kupaone, kuhinje i prostran dnevni boravak., potpuno namjesten i opremljen.
- dvosoban stan povrsine 68 m2 koji se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja sa blagovaonom i dnevni bopravak, kupaonica i terasa sa pogledom na more. Stan je potpuno namjesten ima podno grijanje i klima uredaj , potpuno novo namjesten i opremljen.
- Graza u prizemlju povrsine 91 m2, sa automatskim vratima i odvojenim WC-eom ,
- na kuci je postavljen novi krov, Kuca se nalazi u mirnoj ulici u blizini svih sadrzaja vaznih za ugodan boravak ili zivot,
Kuca je renovirana 2024 godine i ima ugradenu PVC stolariju s komarnicima i ALU griljama, podno grijanje u kupaonici, dnevnom boravku i sobama, bojler za toplu vodu u ostavi... ; klimatizirana je i namjestena .
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
320000 €320.000 €
3.516,48 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Lage
Sibenik
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben
Weitere Informationen
Stichworte
Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen