Version: 8.26.0Navigation überspringen
720.680 €
8 Zimmer  •  200 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
720680 €
3.603 €/m²
8 Zimmer  •  200 m²

Haus 200m2 zum Kauf - Istria, Svetvincenat

Prodaje se moderna luksuzna vila s bazenom, smjestena u srcu Istre.
Ova elegantna vila nudi vrhunski komfor i savrsen je izbor za one koji traze moderan nacin zivota u idilicnom okruzenju.
Impresivni, prostrani dnevni boravak otvorenog koncepta idealan je za druzenja, dok cetiri luksuzne master sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, osiguravaju privatnost i udobnost na najvisoj razini.
Eksterijer krasi veliki bazen okruzen uredenom okucnicom, idealan za uzivanje u toplim ljetnim danima. Vila spaja vrhunski dizajn, suvremene tehnologije i prestiznu lokaciju, pruzajuci neponovljiv osjecaj luksuza i mira.
Vrhunska gradnja sa pomno biranim materijalima najvise klase, te vrhunskom izvedbom cine ovu nekretninu jos posebnijom.
Podno grijanje koje se prostire preko kompletne kuce te hladenje putem ventilkonvektora.

ID NEKRETNINE: 930

+385 99 556 6655 Karlo Kubat
info@k2nekretnine.com

K2 NEKRETNINE
QBAT STUDIO d.o.o.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
720680 €
3.603,40 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Svetvincenat
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, Anzahl der Badezimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
K2 REAL ESTATEDein Kontakt
Online-ID: 25F2Z17VMY24
Referenznummer: 18591194_7