Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.390.000 €
4 Zimmer  •  291 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1390000 €
4.777 €/m²
4 Zimmer  •  291 m²

Villa 291m2 zum Kauf - Istria, Sveti Lovrec

Nedaleko od Sv. Lovreca prodaje se vila s panoramskim pogledom od Alpi do crkve Sv.Eufemije u Rovinju.Vila neto povrsine 291,68 m2 nalazit ce se na parceli od 1.408 m2, okruzena istarskim prirodnim ljepotama. Vila se prostire na 2 etaze i pomocni objekt.Prizemlje: ulazni prostor, prostrani hodnik, gostinjski wc, veseraj, tehnicka soba, jedna spavaca soba sa vlastitom kupaonicom i izlazom na terasu, open space kuhinja i blagovaonica, prostrani dnevni boravak s galerijom i izlazom na suncaliste, preljevni bazen s integriranim jacuzzijem, te fire pit koje se nalazi izmedu bazena i vile.Kat: 2 spavace sobe s vlastitim kupaonicama i izlazom na terasu, jos jedna spavaca soba s vlastitom kupaonicom.Pomocni objekt sastoji se od vanjske kuhinje s prostorom za druzenje, wc-a.U gradnji i opremanju koristeni su iskljucivo najkvalitetniji materijali, pripreme za solarne panele, vrhunska keramika i troslojni hrastov parket.Ova izuzetna nekretnina idealna je za ljubitelje mediteranskog stila zivota i one koji zele uzivati u prirodnom okruzenju bez kompromisa u udobnosti i kvaliteti.Za vise informacija stojimo vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 400447

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
1390000 €
4.776,63 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
SelinaSveti Lovrec (52448)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 252FHIECCBAU
Referenznummer: 16332007_21