Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.999.900 €
527 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
1999900 €
3.795 €/m²
527 m²

Wohnung 527m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Omis

Posredujemo u prodaji predivne luksuzno opremljene vile u Mimicama, Omiska rivijera.
Zemljiste se prostire na 527m2, a sama vila ima 158m2.
Sastoji se od 5 spavacih soba, 4 kupaonice, 1 toaleta, kuhinje, dnevne sobe i blagovaonice. Posjeduje i garazu s 2 parking mjesta te dodatna vanjska parking mjesta.
U dvoristu kuce se nalazi predivan bazen velicine 32m2 te vanjska kuhinja s blagovaonicom.
Iz kuce se pruza predivan, neometan pogled na more!
Za vise informacija javite nam se na 0991600400 (Josipa).
Kupac placa agencijsku proviziju.
Razgled nekretnine moguc je iskljucivo uz potpisani Ugovor o posredovanju, a sto je u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonom o posredovanju i prometu nekretninama.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
1999900 €
3.794,88 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Omis
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Splitski ValiDein Kontakt
Online-ID: 25WMMBH3Q1GD
Referenznummer: 18693675_2