Version: 8.26.0Navigation überspringen
205.000 €
3 Zimmer  •  334 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
205000 €
614 €/m²
3 Zimmer  •  334 m²

Haus 334m2 zum Kauf - Brod-Posavina, Oriovac

U Oriovcu, na parceli od 1203 m2, smjestila se prostrana obiteljska kuca, ukupne povrsine 334 m2. Ova visekatnica prodaje se namjestena i opremljena, spremna za useljenje, idealna za obitelji koje traze dom bez dodatnih ulaganja. Prizemlje sadrzi kuhinju s blagovaonicom te dnevni boravak s kaminom. Iz prizemlja se izlazi na terasu. Na katu su tri spavace sobe i kupaonica, s izlazom na balkon. Grijanje je centralno na drva. Sva dokumentacija je uredna.Nekretnina obuhvaca garazu i uredenu dvorisnu zgradu od 30 m2, pogodnu za razne namjene. Lokacija je izvrsna za obiteljski zivot: skola, vrtic, dom zdravlja i trgovine nalaze se u neposrednoj blizini. Velika okucnica nudi obilje prostora za obiteljske aktivnosti i uredenje vrta.Za sva dodatna pitanja i informacije stojimo Vam uvijek na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 654436

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
205000 €
613,77 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
OriovacOriovac

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25MXPHILYR47
Referenznummer: 18170890_7