Version: 8.26.0Navigation überspringen
1.300.000 €
5 Zimmer  •  180 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
1300000 €
7.222 €/m²
5 Zimmer  •  180 m²

Villa 180m2 zum Kauf - Istria, Funtana

Ova iznimno elegantna vila nalazi se u samom centru malog mjesta Funtane, nadomak Poreca. Na 5 min. hoda udaljena od obliznjih plaza.Zracna luka udaljena je 50 km.Ova arhitektonsko elegantna vila istancanog luksuznog interijera, opremljena je iznimno kvalitetnim materijalima. Prodaje se u potpunosti opremljena ukljucujuci i sitni inventar.Vila sadrzi kuhinju, blagovaonu te prostrani dnevni boravak, open space dnevnog boravaka i blagovaone preko velikih staklenih stijena pruza pogled na opustajucu uredenu okucnicu i grijani bazen od 30 m2. Pet spavacih soba, svaka soba sa svojom kupaonicom, dvije u prizemlju i tri na katu od kojih se iz jedne izlazi na natkrivenu terasu od 30 m² te krovna terasa s ljetnom kuhinjom, jacuzzijem i pogledom na more.Kuca u svim prostorijama ima postavljeno podno grijanje, klime uredaje u svakoj sobi i solarne panele za grijanje vode.Cijena ukljucuje PDV... Vise na eurovilla.hr, ID: 813862

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
1300000 €
7.222,22 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
FuntanaFuntana

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25Z6WR9C4SET
Referenznummer: 18146837_7