Version: 8.26.0Navigation überspringen
6.000 €
3 Zimmer  •  130 m²
Immowelt logo

Haus zur Miete
6.000 €
3 Zimmer  •  130 m²

Villa 130m2 zur Miete - Istria, Bale

Istra, Bale, najam unikatne vile s bazenom s 3 spavace sobe. Vila prizemnica povrsine 130m2 sastoji se od ulaznog djela koji vodi prema open space kuhinji, blagovaoni i dnevnoj sobi. Vila sadrzi 3 spavace sobe s vlastitim kupaonicama te gostinjski toalet koji je ujedno i veseraj. Sve sobe imaju izlaz na natkrivenu terasu i bazen. Kuca je klimatizirana te je opremljena svim potrebnim kucanskim aparatima. Tropska rezidencija u srcu Istre bit ce Vasa savrsena kuca za odmor jer je vam ona nudi minimalizam i ljubav prema detaljima koji su prikupljeni iz cijelog svijeta. U vili se nalazi mnogo rucno izradenog namjestaja iz cijelog svijeta, poput umivaonika iz Afrike, lustera iz Maroka, ograda od bambusa iz Indonezije i rucno izradenog namjestaja od 130 godina starih hrastova s Hrvatskih otoka. Ideja ove prekrasne kuce je omoguciti osobama koje cijene prirodne materijale kao sto su drvo i kamen apsolutno minimalisticki i cisti okolis s mnogo rucno izradenih detalja za opustanje duse i tijela. Na imanju od 1600 m2 naci cete 2 nezavisne vile s vrtom i bazenom, koje su povezane s mnogo stepenica te garantiraju apsolutnu privatnost. Za vise informacija stojimo vam na raspolaganju... Vise na eurovilla.hr, ID: 832605

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Mietkosten

Kaltmiete
46,15 €/m²
6.000 €
Provision für Mieter
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Kaution
keine Angabe

Lage

address-icon
BaleBale (52211)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Mit einer persönlichen Nachricht hast du bessere Chancen auf eine Antwort.
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25PTN7PBG2FC
Referenznummer: 16523486_15