Version: 8.26.0Navigation überspringen
359.000 €
3 Zimmer  •  440 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
359000 €
816 €/m²
3 Zimmer  •  440 m²

Haus 440m2 zum Kauf - Karlovac, Ogulin

Ogulin, Zagorje prekrasna novouredena trosobna kuca od 200 m2 na 3 etaze na mirnoj lokaciji. Kuca je nedavno i jako kvalitetno renovirana.Nalazi se na parceli od 2412 m2. Iza kuce se nalazi terasa 40 m2. Pokraj kuce pomocni objekt 150 m2.Prva etaza je konoba koja se sastoji od kuhinje, kupaonice, kotlovnice, saune i terase m2 s jacuzzijem.Druga etaza se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavace sobe i terase 100 m2.Treca etaza se sastoji od dvije spavace sobe i kupaonice.Nova fasada, PVC stolarija, podne obloge keramika, kamen i laminat, krovni pokrov crijep, svaka soba ima svoju klimu.Zagorje je naselje u sastavu grada Ogulina, u Karlovacka zupanija. Podrucje je karakteristicno kao prijelazna zona izmedu gorja (planinskih masiva) i nizinskih kotlina, sa znacajnim krskim reljefom.Za sva ostala pitanja stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 784025

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
359000 €
815,91 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
ZagorjeOgulin

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?