Version: 8.26.0Navigation überspringen
270.000 €
4 Zimmer  •  385 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
270000 €
701 €/m²
4 Zimmer  •  385 m²

Haus 385m2 zum Kauf - Karlovac, Ozalj

Ozalj, troetazna kuca 365 m2 s gospodarskom zgradom i poslovnim prostorom na odlicnoj lokaciji. Nalazi se na ogradenoj parceli od 1500 m2.Sama kuca ima 1 ulaz, ali su odvojena 2 stana. Sastoji se od 2 dnevna boravka, blagovaone, 4 spavace sobe, 2 kuhinje, ostave, stepenista, hodnika, balkona, terase i garaze.Uz kucu se nalazi poslovna zgrada koja se sastoji od garaze, poslovnog prostora i 2 spremista.Centralno grijanje na drva ili loz ulje, podne obloge keramika i parket, krovni pokrov crijep, drvena stolarija, zbukana fasada.Blizina svih sadrzaja potrebnih za kvalitetan zivot.Ozalj je mali povijesni grad u sredisnjoj Hrvatskoj, smjesten uz rijeku Kupu, nedaleko od Karlovca. Miran grad okruzen prirodom, sumama i rijekom, sto ga cini ugodnim za zivot i izlete. Poznat je po lijepim pogledima, setnicama uz Kupu i tradicionalnim manifestacijama koje njeguju lokalne obicaje. Iako malen, velik kulturni i povijesni znacaj za Hrvatsku. Od Karlovca udaljen 15 km, a od Zagreba 55 km.Za sva ostala pitanja stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 273296

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
270000 €
701,30 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
OzaljOzalj

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 267R7V1X4X3Y
Referenznummer: 19472334_4